WULKAN

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem prowadzącą działalność w Olsztynie. Firma istnieje od 1951 roku i zatrudnia ok. 700 pracowników. Wobec ciągłego rozwoju liczba ta cały czas się zwiększa. Obecnie należymy do jednych z największych firm na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Świadczymy usługi na rynku ochrony osób i mienia prowadzone z zastosowaniem wszystkich nowoczesnych urządzeń i technologii, usług sprzątania, produkcji odzieży roboczej oraz haftu komputerowego.

Usługi czystościowe to najbardziej dynamicznie rozwijająca się część naszej firmy. Obecnie wzrost usług w porównaniu z rokiem 2013 wyniósł ok. 60% i cały czas rośnie. Naszymi klientami są w większości duże firmy oraz urzędy.

Usługi porządkowo-czystościowe

Jedną ze specjalności naszej firmy są profesjonalne i kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe, mające na celu utrzymanie czystości:

  • budynków biurowych,
  • obiektów przemysłowych,
  • terenów zielonych,

Łącznie powierzchnia sprzątanych powierzchni przez firmę WULKAN to ponad 100 000 m2. W usługach sprzątania zatrudniamy ponad 120 osób nadzorowanych przez odpowiednie komórki w pięciu oddziałach firmy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego.

czystość